Новости

image

День Святого Валентина в НВК "Гармонія"

День Святого Валентина (День всіх закоханих)досить "молоде" свято в Україні. Масово його почали відзначати лише наприкінці ХХ ст., хоча в Європі воно стало традиційним ще у ХІІІ ст.
Звісно, що й в НВК "Гармонія" не оминули це чудове свято.

Святковий день почався з того, що учнів і відвідувачів школи зустрічали два прекрасні янголятки (учениці 5 класу). Вони роздавали всім учням та вчителям половинки сердець, з якими потім влаштувався квест "у пошуках другої половинки".
У холі школи встановили святкову скриньку "Пошта Амура", куди всі бажаючі могли складати валентинки для того, кому симпатизують. Потім дівчатки-янголятки розносили листівки адресатам.

У старших групах дитячого садка, "Розумничках" та "Чомучках" відбулося урочисте відкриття "пошти Амура" та обмін валентинками між дітлахами.  Вже в такому, досить ранньому віці, дітки знають про свято Святого Валентина та з нетерпінням чекають на нього.

І, наприкінці учбового дня, відбулося свято для всієї школи - конкурс "Кохання з першого погляду". У ньому прийняли участь 7 пар, учасники яких симпатизували один одному. Діти приймали участь у різних етапах конкурсу (привітання і повідомлення про себе, запитання про ставлення до різних життєвих ситуацій) і, врешті, вирішальний вибір своєї пари.

До фіналу конкурсу вийшло три пари, вибір яких співпав (учні 1-го класу та дві пари із 5-го класу)
В останньому конкурсі на визначення "ідеальної пари" необхідно було відповісти на питання про визначні дати та вподобання своєї другої половинки.
Переможцями конкурсу "Кохання з першого погляду" стала пара з 5-го класу - Бєатріс та Нікіта. Всі учасники отримали пам'ятні грамоти і пообіцяли в наступному році обов'язково знову взяти участь у такому чудовому конкурсі.

Більше фотографій можна побачити на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/uvkgarmoniya/

Контакты

Украина, г. Харьков, ул. Маршала Рыбалко, 16А

  • dummy+38 (057) 392-10-21

  • dummy+38 (066) 938-92-87

  • dummy+38 (067) 788-64-44