Новости

image

Екскурсія до хлібзаводу "Кулінічі"

9 лютого учні та вихованці дитсадка НВК "Гармонія" взяли участь у чудовій пізнавальній екскурсії до хлібзаводу "Кулінічі".

По приїздові на завод, дітей чекало захоплююче відвідування казкової кімнати. Вони змогли долучитися до процесу створення та випікання рогаликів і побувати у ролі маленьких пекарів. Всім видали спеціальні халати та шапочки, посадовили за столи, де вже було приготоване листкове тісто з повидлом. Діти власноруч скрутили із заготівок рогалики та поставили їх випікати. Поки рогалики готувалися, учням показали цікавий пізнавальний фільм про історію виникнення хлібопекарської справи. Після перегляду фільму, була проведена вікторина з нагородою найуважніших і найактивніших учасників. Час промайнув непомітно, і ось вже рогалики готові. Всі діти люблять солодке, а якщо це приготовано своїми руками...що може бути кращим? Отже, саме час влаштувати чаювання з дегустацією власних виробів.

Після того, як всі підкріпилися, дітям провели цікаву екскурсію хлібзаводом, де вони побачили весь процес виробництва хлібо-булочних виробів: від замішування тіста до пакування.
Ну і наостанок, всі учні та вихованці НВК "Гармонія" отримали смачні подарунки. Діти залишились в захваті від проведеного часу, отриманих знань та навичок. Ця екскурсія ще довго залишиться приємними спогадами у серцях наших найкращих, найдопитливіших дітлахів.

Повний фото-звіт на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/uvkgarmoniya/?ref=bookmarks

Контакты

Украина, г. Харьков, ул. Маршала Рыбалко, 16А

  • dummy+38 (057) 392-10-21

  • dummy+38 (066) 938-92-87

  • dummy+38 (067) 788-64-44