Новости

image

22 січня - День Соборності у НВК "Гармонія"

У НВК "Гармонія" відбувся захід із військової підготовки та цивільної оборони, присвячений Дню Соборності України. Школу відвідали інструктори ГО "Український Легіон"та представники спілки ветеранів АТО Немишлянського району. З учнями провели бесіду на тему національно-патріотичного виховання, а потім вони прийняли активну участь у другій частині заходу, яка передбачала проходження "Мінної безпеки", відпрацювання практичних навичок у наданні першої невідкладної медичної допомоги, ознайомлення зі зброєю та найочікуваніший етап-практичні стрільби.

Перед другим етапом військових вчень, командирам кожної групи (за класами) роздали справжні рації для підтримки безперервного зв'язку з іншими учасниками та інструкторами ВП.

Під час звнять з "Мінної безпеки" учні дізналися правила поводження з незнайомими предметами, на власні очі побачили макети мін та боєприпасів, також було продемонстровано імітацію вибуху гранати з електрозапалом та розтяжкою.

Під час "Ознайомлення зі зброєю" учні 4-11 класів навчилися збирати-розбирати точну копію автомата Калашнікова та помпову рушницю, а також учбову копію пістолета Макарова.

І феєричним закінченням цього насиченого враженнями та новими знаннями дня, стали справжні стрільби по мішенях. Кожен бажаючий міг повправлятися у влучності та витривалості, поцілюючи у мішень з автомата та пистолета.

Більш докладний фотозвіт можна знайти на нашій сторінці у Facebook

https://www.facebook.com/uvkgarmoniya/?hc_ref=ARSNdLvM4JeWtjP_xBay6pKSUSXSXyq7YKC8hZRW1hWB9t2oXZyLylGzv8WmaHOE8XM

 

Контакты

Украина, г. Харьков, ул. Маршала Рыбалко, 16А

  • dummy+38 (057) 392-10-21

  • dummy+38 (066) 938-92-87

  • dummy+38 (067) 788-64-44