Новости

image

Чарівна майстерня: вироби із солоного тіста та нестандартне малювання

Творча майстерня НВК "Гармонія" продовжує дивувати та надихати. На останніх майтер-класах діти разом із керівником художньої студії "Акварелі" Людмилою Василіївною робили чудові вироби із солоного тіста та створювали дивовижні гірські пейзажі за допомогою акварелі та пластикових карток.

Ліпка із солоного тіста-дуже цікава, творча та захоплююча робота, яка допомагає розвивати дрібну моторику рук, уяву, логічне та абстрактне мислення, художні та творчі здібності. Солоне тісто-чудовий гнучкий матеріал, із якого можна зробити неймовірну кількість прекрасних робіт. Оволодіти мистецтвом тістопластики під силу абсолютно кожному, адже це не потребує якихось унікальних здібностей та дорогих матеріалів.

Також діти познайомились із технікою малювання за допомогою акварелі та пластикової карти. Вони створили прекрасні гірські пейзажі. Ця техніка допомагає розвивати колористичне почуття дітей, вміння складати кольорову гамму, використовувати нетрадиційні техніки малювання. Всі учасники залишились у захваті від власноруч створених робіт.

Тож з радістю запрошуємо вас приєднатися до нашої творчої майстерні.
Розклад занять, можна знайти на нашій сторінці на Facebook в розділі "Події"

https://www.facebook.com/uvkgarmoniya/

Контакты

Украина, г. Харьков, ул. Маршала Рыбалко, 16А

  • dummy+38 (057) 392-10-21

  • dummy+38 (066) 938-92-87

  • dummy+38 (067) 788-64-44