Новости

image

Турнір Лицарів в НВК "Гармонія"

Багато хто з сучасних дівчат вважає, що ті часи, коли жили на світі добрі, мужні та благородні чоловіки-лицарі, давно та беззворотньо минули... Так думають дівчата, які навчаються в інших навчальних закладах, бо ми в НВК "Гармонія" точно знаємо, що справжні лицарі навчаються поруч з нами.

Отже, на честь Дня Захисника України, що відзначається 6 грудня, ми вирішили провести справжній лицарський турнір та визначити, хто ж наших хлопців є справжнім лицарем. В змаганнях взяли участь учні 5-8 класів. Конкурсна програма складалася з багатьох етапів: привітання, завдання на вправність, сміливість,вміння освідчуватися та казати компліменти своїй Прекрасній дамі, захищати свою фортецю та бути сильним та міцним.

Серед учасників поєдинку Панкратович Андрій, учень 6 класу, виявився найміцнішим, бо він найдовше тримав на руках свою обраницю. Бойко Лев-учень 8 класу, отримав звання найкмітливішого. Переможцем у змаганнях став учень 5 класу Жерьобкін Євген- він продемонстрував найкращі лицарські якості та був першим у більшості конкурсів.

Вітаємо учасників конкурсної програми, а також всіх хлопців та чоловіків зі святом! Наші дівчата впевнені, що поруч із ними справжні чоловіки: мужні, сильні та благородні!

Контакты

Украина, г. Харьков, ул. Маршала Рыбалко, 16А

  • dummy+38 (057) 392-10-21

  • dummy+38 (066) 938-92-87

  • dummy+38 (067) 788-64-44