Новости

image

Майстер-клас «Малюнок в техніці ЕБРУ»

Всім відомо,що чарівний світ живопису напрочуд різноманітний. Маленьким вихованцям НВК «Гармонія» переконатися в цьому в черговий раз допомогла керівник художньої  студії «Акварелі» Людмила Василівна, запросивши всіх бажаючих відвідати чудовий майстер-клас. Під час заняття діти познайомилися з дивовижною технікою створення малюнку на поверхні води,що має назву ЕБРУ, або мармурування (бо самі малюнки схожі на поверхні мармуру).

Ця техніка дуже цікава,а малюнки, створені в такий спосіб, нагадують справжнє диво, витвір мистецтва. Процес створення шедеврів поглинає та зачаровує всіх: як маленьких художників-початківців,так і дорослих, яким цей процес допомагає розслабитися та відволіктися від проблем,відчути гармонію з навколишнім світом.

Подивитися на роботи наших учнів,а також приєднатися до поціновувачів мармурового живопису та спробувати свої сили в цьому неймовірно захоплюючому виді мистецтва можна,записавшись на один з майстер- класів,що проходять щосуботи в НВК «Гармонія» (розклад занять шукайте на нашому сайті в розділі «Студії», дивитися в Студiя Малювання

 

Контакты

Украина, г. Харьков, ул. Маршала Рыбалко, 16А

  • dummy+38 (057) 392-10-21

  • dummy+38 (066) 938-92-87

  • dummy+38 (067) 788-64-44